| 名前 | ポラリスホビット駅-7 |
|---|---|
| 周波数帯 | 300MHzから6GHz |
| タイプ | ラジオ周波数検出器 |
| 色 | ブラック |
| 材料 | Matelおよびプラスチック |
| 検出帯 | 60MHz~6.2GHz |
|---|---|
| 主な検出帯 | 900MHz,1.4GHz,2.4GHz,5.2GHz,5.8GHz について |
| 探知ドローンの速度 | 0.5m/s~30m/s |
| 作業温度 | -20°C~+55°C |
| 製品サイズ | 160×160×420mm |
| Detect Model Library | 400+ |
|---|---|
| Detection Bands | 60MHz~6.2GHz |
| Single Package Size | 500×500×700mm |
| Night Detection Distance | ≥5KM |
| Main Detection Bands | 900MHz,1.4GHz,2.4GHz,5.2GHz,5.8GHz |
| Detection Technology | Radio Spectrum Detection |
|---|---|
| Detect Model Library | 400+ |
| Night Detection Distance | ≥5KM |
| Working Temperature | -20℃~+55℃ |
| Location Refresh Time | ≤30s |
| Working Temperature | -20℃~+55℃ |
|---|---|
| Single Package Size | 500×500×700mm |
| Night Detection Distance | ≥5KM |
| Detection Bands | 60MHz~6.2GHz |
| Working | 24*7hours Ongoing Working. |
| Product Size | 160×160×420mm |
|---|---|
| Detection Drone Speed | 0.5m/s~30m/s |
| Location Refresh Time | ≤30s |
| Distance Accuracy | ≤10m |
| Main Detection Bands | 900MHz,1.4GHz,2.4GHz,5.2GHz,5.8GHz |
| Detection Distance | 5-10KM |
|---|---|
| Detection Sensitivity | High |
| Detection Bands | 60MHz~6.2GHz |
| Working | 24*7hours Ongoing Working. |
| Sounding Position | 0°~360°(Omni-directional Antenna) |
| 検出帯 | 60MHz~6.2GHz |
|---|---|
| 単一パッケージのサイズ | 500×500×700mm |
| 探知ドローンの速度 | 0.5m/s~30m/s |
| 音響位置 | 0°~360° (全方向アンテナ) |
| モデルライブラリの検出 | 400以上 |
| 名前 | ポラリスホビット ステーション-17 |
|---|---|
| 周波数帯 | 70MHzから6GHz |
| LAG | ≤2s |
| FPV | そうだ |
| 材料 | プラスチックシールド,金属ベース |
| 名前 | ポラリスホビットD4 |
|---|---|
| 周波数帯 | 2.4GHz,5.8GHz |
| FPV | そうだ |
| ADS-B | そうだ |
| 体重 | 500g |